Düğün Giriş Konsepti

Düğünlerin en heyecan veren ve akılda kalan kısmı düğünlerin girişidir. İlk dakikalarından güzel başlayan bir düğün, düğün organizasyonunun güzel geçeceğinin sinyallerini vermektedir. Gelin ve damat adaylarının salona girişi davetlilerin akıllarında kalan en özel anlarından birisidir. Giriş anları, ömür boyu mutlulukla hatırlanacağından hiç şüphemiz de yok. Çiftler, farklı düğün giriş konsepti araştırmalarına düğünlerine aylar kala başlamaktadır.

Birçok düğün giriş konsepti ve düğün giriş malzemesi bulunmaktadır. Düğün organizasyonu için planlamanın en zor olan bölümü düğün giriş konseptidir. Giriş müziği, havai fişek, maytap ve balon gibi birçok malzeme ile düğün giriş konseptinizi oluşturabilirsiniz.

düğün girişi
düğün girişi

Düğün Giriş Konseptinde Müzik Seçimi

Düğün organizasyonlarında müzik seçimi, çiftlerin en çok zorlandığı kısımdır. Müzik dünyasının genişliği, her gün yeni şarkıların ortaya çıkması, farklı fon müziklerindeki çeşitlilik oldukça fazladır. Düğün müzikleri, düğün giriş konseptinin olmazsa olmaz ögelerindendir. Coşkulu bir düğün organizasyonu için hareketli bir şarkı ile düğününüze giriş yapabilirsiniz. Düğün giriş müziği için size en uygun olan müziği seçmeniz düğününüzün bütünlüğü için önemlidir. Karakterinizi yansıtan yerli veya yabancı düğün giriş müzikleri ile hem kendinizi hem de davetlilerinizi coşturabilirsiniz. Düğününüz için giriş müziği ile güne damga vuracaksanız şarkıya göre özel bir kareografi de yapabilirsiniz. Düğün giriş konseptinde hem seçtiğiniz müzikle hem de eşinizle oluşturacağınız dans koreografisi ile güne damga vurabilirsiniz.  Düğün konseptine göre uygun müzik seçmeyi de unutmayın.

Düğün Giriş Konseptinde Havai Fişekler

Havai fişeklerle gösterişli anılar oluşturabilirsiniz. Düğün giriş konseptinde havai fişekleri kullanarak unutulmaz bir düğün girişi yapabilirsiniz. En sevilen kutlama ürünlerinden olan havai fişekler, konuklar için merak uyandıran bir an olacaktır. Konukların meraklı bakışları ile düğününüze giriş yapıp dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Açık alanda düğün organize ettiyseniz havai fişekleri tercih edebilirsiniz. Kapalı alanda düğün organize ettiyseniz volkanları kullanabilirsiniz. Volkanlar, kıvılcımları ile büyüyen kutlama ürünleri olarak geçmektedir. Gelin ve damadın salona giriş anında volkanların yanması gösterişli atmosfer yaratmaktadır.

düğün girişi konsepti
düğün girişi konsepti

Düğün Giriş Konseptinde Maytaplar

Maytaplar kolay kullanımlı ve şık ürünlerdir. Uzun tel maytaplar, düğünlerin olmazsa olmazlarıdır. Gelin ve damat adaylarının salona girdiği anda çiftin arkadaşları, uzun tel maytapları ellerinde tutarak harika bir ambiyans oluşturabilirler. Düğününüz için en uygun maytabı seçebilirsiniz.

Düğün Giriş Konseptinde Balonlar

Sadece düğünlerde değil birçok organizasyonda balonları görmekteyiz. Doğum günlerinde, nişanlarda, sözlerde, tüm özel günlerde balonlar sıkça karşımıza çıkmaktadır. Binlerce farklı çeşitlerine de günümüzde kolayca ulaşmak mümkün. Üstelik minimum maliyet ile… Uçan balonlar, değişik şekiller verilen boru balonlar hatta günümüzde oldukça popüler olan ışıklı balonlar ve daha niceleri… Çiftlerin nişan, söz ve isteme gibi organizasyonlarda da sıkça tercih ettiği harfli balonları düğün organizasyonlarında da değerlendirmek şık ve yenilikçi bir görünüm sunabilir. Gelin ve damadın baş harflerinden ve daha nice renkli balonlardan oluşan bir köşe hazırlayıp misafirlerinizin bu köşede hatıra fotoğrafları çekilmesini sağlayabilirsiniz. Akılda kalıcı, hoş bir ortam sunan ve en sevilen ürünlerin arasında yer alan balonlar, sizler için güzel bir düğün giriş konsepti ve anı köşesi oluşturacaktır.

E-dugun

E-dugun