Düğün salonları ve mekanları

Düğününüzü yapacak yer arayışınız başladıysa sizin için birbirinden güzel mekanları araştırdık. Bu kadar mekan arasından seçim yapmak kolay olmayabilir. Sizin için tercihleri daraltarak en uygun düğün mekanını bulmanız için bir rehber hazırladık. Hadi en güzel gününüz için neresi size daha uygun bakalım!

Düğün mekan seçenekleri

Kapalı mı Açık mı?

Belki sizi en çok zorlayacak karar bu olabilir. İki seçeneğin de kendine göre avantaj ve dezavantajları var. Kapalı mekanlar harika manzara resimleri için dezavantajlı olabilirken özellikle çoklu düğün yapılan dış mekanlarda yabancı sesler düğününüzün bütünlüğünü bozabilir.


Düğün Salonu Konusunda Israrcı Değilseniz Önünüze Sınırsız Seçenek Çıkabilir

Kapalı mekan mı? Doğa mı? Lüks otellerin düğün salonları misafirlerinizi ağırlamak için cazip olabilir. Otellerin en çok tercih edilme sebebi hizmet kalitesiyle, organizasyon gerçekleştirme yetenekleridir. Son yıllarda düğün sektörü çok gelişti ve artık otelin lüksünü aratmayacak yarı açık yarı kapalı düğün mekanları hizmet vermeye başladı.

düğün salonları ve mekanları

Yani mekanın konforunu doğada bulmanız artık mümkün. Deniz kenarı, göl manzaralı, tarihi mekanlar, spor tesisleri, yat limanları, tekneler, kulüpler, açık hava mekanları gibi hemen hemen her çeşit mekan düğün organizasyonu düzenliyor. İstanbul’da boğaza bakan onlarca kır bahçeli düğün mekanı var ve her gün bunlara bir yenisi ekleniyor. Ankara’da Gölbaşı en sevilen düğün mekanları arasında. Havuz başı düğünlerse en sevilen mekanların başında geliyor.


Masalsı düğün mekanlarıyla konukların hafızasında uzun süre unutamayacakları hatıralarla iz bırakabilirsiniz. Bu kadar seçenek arasında tabi ki kültürümüzün önemli bir parçası olan düğün salonlarını unutmamak lazım. Işıltılı ve gösterişli düğün salonları düğün gecenize şıklık katar. Düğününüz için bir düğün salonu kiralayabilirsiniz. Muhteşem aydınlatmaları, ışık şovları, spotların altında kendinizi ve konuklarınızı eğlenceye bırakın!

düğün salonları ve mekanları


Kısa bir araştırma ile bulunduğunuz şehirde ki harika mekanlara ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için hayal gücünüzü kullanın. Düğününüz için hizmet sağlayıcıları kendiniz kiralayabilirsiniz. Garson, catering, süsleme, servis, ses ve ışık sistemleri kiralama firmaları; bu gece sizin için istediğiniz bir mekanı düğün şölenine çevirebilir. Böylece hiçbir kısıtlama olmadan dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Örneğin bir milli park, plaj ve yazlıkta, kendinize ait bir mülkte veya kiralık teknede aklınıza gelen her yerde düğün organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

E-dugun

E-dugun